Architektūra ir dizainas

Jūs jau turite gyvenamąjį namą ar sodo namelį, o gal planuojate pradėti naują statybą? Parengsime naują arba rekonstrukcijos projektą bei suderinsime projektus savivaldybėje.

O gal norite savo sklypą padalinti į atskirus sklypus, o gal reikia parengti miesto, rajono ar kitos teritorijos suplanavimą? Parengsime naują arba rekonstrukcijos projektą bei suderinsime projektus savivaldybėje.

Jei jūs turite butą ar statotės (rekonstruojate) namą, o gal ruošiatės atidaryti (ar rekonstruoti) kavinę, parduotuvę, viešbutį ir ieškote interjero dizainerio? Padėsime jums surasti tinkamą stilių, techninius sprendimus, suprojektuoti ir įvykdyti visus planus.

Sumažėjo klientų dėmesys? Atnaujinote prekių asortimentą? Norite pranešti apie akcijas? Sumaketuosime ir atspausdinsime bet kokią reklaminę produkciją, prekių katalogą ar paruošime bei adaptuosime įvairiems periodiniams leidiniams jūsų reklamą! Jei reikia – sukursime parodos stendą. Pardavimo vietose – prekių eksponavimo ar pardavimo displejus, suprojektuosime, suderinsime ir pagaminsime jums išorinę vaizdinę reklamą.

Ramūnas Masteika

Direktorius, architektas

Mob. +370 699 27253

el. paštas ramunas@kitapuse.com

Lilija Lozovič

Dizainerė

Mob. +370 650 56869
el. paštas lilija@kitapuse.com

Vilma Lekarevičienė

Architektė

Mob. +370 673 16931

el.paštas vilma@kitapuse.com

Dainius Kitovas

Projektų vadovas, architektas

Mob. +370 688 038 45

El. paštas dainius@kitapuse.com