vonia, miegamasis, reila, apartamentai, apdaila, plytelės
Miegamasis
Miegamasis

Apartamentai Preiloje

Projekto autorius
arch. Ramūnas Masteika
3D vizualizacijos
arch. Luigi Caruso
Fotografė
Agnė Klimavičiūtė

 

Data2017 m.
Realizacija12 mėn.
VietaPreila, Lietuva
Bendras
plotas
58 kv.m.

Trumpai apie projektą

Šie apartamentai yra dalis apartamentų komplekso su jaukiais interjerais, ir esančio ramiame pamario miestelyje. Patalpos išdėstytos pirmame komplekso aukšte su tiesioginiu įėjimu iš lauko ir iš svetainės turi papildomą išėjimą į lauko terasą. Interjero dizaino stilistikai kurti kaip įkvėpimas buvo pasirinkta Floridos regiono Key West vasarnamių nuotaika. Renkant apdailos, baldų ir aksesuarų stilistiką daug dėmesio buvo skirta subtilių spalvinių pustonių parinkimui. Interjero dizaino vertybėmis buvo pasirinkta apdailos medžiagų ir baldų kokybė, todėl labai kruopščiai atrenkami tiekėjai ir gaminiai.

Įėjimo holo dizaino sprendiniai

Prieškambaris – tai vieta kurioje svečias ir apartamentų dvasia (nuotaika) tarsi pasisveikina. Ten vyksta trumpas dialogas „patinka-nepatinka“, todėl keliais charakteringais dekoro akcentais norėjosi parodyti, į kokią erdvę patenkama. Ten ir susitinka pagrindinės apdailos detalės: šviesūs sienų paneliai ir tamsaus ąžuolo grindys, kiti pagrindiniai kolorito akcentai ir aktyvus originalių tapetų raštas. Aukšti sienų paneliai prieškambario interjere dalyvauja ne tik kaip vizuali detalė, bet ir praktiška – šeimininkai, nesibaimindami ištepti ar kitaip pažeisti sienų dangos, gali ten atremti laisvalaikio įrangą ir ant kabliukų trumpam pasikabinti savo drabužius. Didelis veidrodis ant sienos ne tik praktiškas (paskutinis žvilgsnis kad įvertinti savo išvaizdą), bet ir įėjus į apartamentus veidrodžio atspindyje pasisveikina ir svetainės interjero vaizdas.

Interjero apdaila ir spalviniai sprendiniai

Pagrindinės interjero dekoro dalys yra šviesūs balzgani paneliai ir baldai kombinuojami su žalsvai melsvais akcentais. Akcentuotose sienose – aktyvūs natūralistiniai originalių tapetų raštai, grindų ir plytelių faktūrose matoma daug natūralios medžiagos. Šviestuvai parinkti, kad minimaliai įtakotų aplinką – pagrindinis dėmesys interjero dizaino sprendiniuose – tai spalvos, natūralios faktūros ir kokybiški baldai su nuosaikia klasikinio stiliaus užuomina.

Apie apdailą, baldus, šviestuvus ir aksesuarus

1) Prieškambario, virtuvės ir WC apdailai panaudota viena plytelių kolekcija – Ceramica Sant’Agostino „Terre Nuove Light“ su mozaikos elementais Caleido Light (tiekėjas „LINEA“)
2) Tapetai, dažai – iš Farrow&Ball kolekcijų “Lotus” ir “Hornbeam” (tiekėjas „Namai ir Objektai“)
3) Grindys – šukuotas alyvuotas ąžuolas „Graphite 3477 – Classic“ (Lietuvos gamintojas – „Medžio Stilius“)
4) Durys ir grindjuostės – baltas ąžuolas (Lietuvos gamintojas – „Medžio Stilius“)
5) Vonios įranga: Villeroy&Boch
6) Lovos, virtuvė ir kiti baldai: pagal autorinius projektus pagamino „Medis Line“
7) Svetainės baldai – iš „Skandinaviški baldai“ asortimento